אשי ועדי עובדים, מנהלות משאבי אנוש ורווחה בחברות, מנהלות קהילה ופנאי בארגונים - אתם תיהנו מהחופשה, אנחנו נטפל בקייטנה לעובדים!

כמי שאמונים על רווחת העובדים ועל שביעות רצונם ממקום עבודתם, גם בתקופות מאתגרות כמו חופשות שבהן הילדים יוצאים לפגרה, עליכם להמציא עצמכם מחדש כל שנה ולטפל ביצירת ימי כיף, הפקת קייטנות ואירועים מקוריים לילדים ולעובדים עצמם.

מי כמותכם יודע שניהול הפקת קייטנה מעמיד אתכם בפני אתגרים קשים: לבחור נושא, לדאוג לענייני בטיחות ורישיונות, להכין תוכנית מעניינת ולהפיק בפועל את האירועים עצמם ועוד כהנה וכהנה משימות לא פשוטות.


ניהול קייטנות


תחסכו לעצמכם את הזמן! הצוות המקצועי של ינוקא, העוסק במשך כל השנה בהדרכות לילדים, ימי כיף ופעילות לילדים, והמתמחה זה עשור שנים ברעיונות לקייטנות, ניהול קייטנה, הפקת קייטנה במגוון מסגרות עירוניות ופרטיות, ישמח להעניק לכם פתרונות יצירתיים.

יחד איתכם, ובהתאם לתקציב, לגילים ולצרכים המדויקים שתגדירו, נבנה תוכנית עשירה ומגוונת לקייטנה בקיץ או לחופשות אחרות.
נכין לוחות זמנים, ובהם הפעלות בעלות אופי מאתגר, יצירתי ואיכותי הן בתכנים והן בביצוע. אנו נדאג לרישיונות, ביטוח וכל צרכי ההפקה של הקייטנה, נדאג בהתאם להזנה מלאה - ארוחות בוקר וצהרים, נעשיר את מתחם הקייטנה בתפאורה, משחק ואווירה, נפיק ימי פסטיבל ייחודיים וימי קונספט בהתאם לבחירתכם ועוד. כך, לצד  הנאה צרופה של חוויית קיץ מושלמת שתעניקו לילדיכם, תעשירו אותם בתכנים חדשים ובלמידה מחדשת.
ניהול קייטנות
הפקת ימי כיף
ערכות יצירה

ינוקא