פסטיבל "משחקי ילדות" - חגיגת הפעלות ומשחקים לאירועים כמו פעם

השירים, המשחקים - איפה הם עכשיו? תשאלו את הצוות של ינוקא!


בפסטיבל "משחקי ילדות" יחזרו ילדי הקייטנה אחורה בזמן, לַפָּשׁוּט וְלַמְּהַנֶּה, ישחקו במשחקייה ענקית שתגיע אליהם למרחב, ילמדו לצייר דמויות קומיקס ויכינו ערכת משחקים איכותית המתאימה לכל כיס וטובה לשימוש גם אחר כך, בבית או בנסיעה.
פסטיבל משחקי ילדות של ינוקא מביא אליכם משחקייה נודדת עשירה באטרקציות - משחקי ענק, משחקי מדע מתוחכמים, משחקי שולחן, שטיחי פעילות אטרקטיביים, יצירות, ועוד.

משחקי ילדותתוכנית קייטנה
ימי הפסטיבל

אטרקציות מיוחדות
ערכות יצירה
אטרקציות לגני ילדים
סדנאות
הפסטיבל מותאם ליום פעילות (נמשך כשלוש שעות ומחצה), ובמסגרתו יחוו הילדים חוויית משחק חופשי במתקני המשחקייה. מחכה להם רצף חוויות מרתק הכולל סדנה לפי בחירתכם מסדנאות המדע, הבישול, הקומיקס והמשחק שלנו. כל משחק בפסטיבל הוא חוויה בלתי נשכחת לילדי הקייטנות! מי שלא יוכל להתאפק ולחכות עד לקייטנה הבאה, יוכל להזמין את הפסטיבל גם לגנים, הביתה ולמתנ"ס. צוות פסטיבל משחקי ילדות, יקים עולם שלם ומרהיב של משחקים בטוחים לשימוש שירתק את הילדים יסייע במימוש החוויה עם הדרכה במקום.

מה בפסטיבל משחקי הילדות של ינוקא - ממגוון הפעלות הקייטנות שלנו?
משחקים לאירועים של המשחקייה הנודדת /  משחקי קומיקס ממוחשבים בהנחיית מאיירי הבית המקצועיים של ינוקא ילמדו לצייר מגוון של ציורים. דרקון חביב, קוף שובב על עץ, יער סודי ועוד.
הפסטיבל מתאים לקבוצות של 100 ילדים ומעלה

ינוקא