מאמרים
דף הבית »  מאמרים


סדנאות לילדים
סדנאות לילדים

לא פעם עולה הצורך להעביר סדנאות לילדים. זו יכולה להיות סיטואציה של קייטנה, של הפסקה פעילה בבית הספר, כאשר מבקשים להעביר תוכן חינוכי בדרך יותר מעניינת, כשיש יום הולדת ועוד. כיוון שמוסד לימודי עוסק בכך רבות ובאופן שוטף, לעיתיים הוא כבר שחוק, ועל כן הוא ישמח לקבל עזרה מבחוץ, על מנת לגוון לו ולילדים, על מנת לשמור על איכות, על ערנות ועל ערך ההנאה. על כן טוב לדעת שיש לאן לפנות על מנת לקבל עזרה מושכלת בבניית  סדנאות לילדים.
ימי הולדת
ינוקא שירותים חינוכיים

חברת ינוקא נוסדה מתוך אמונה שניתן ואף ראוי להעשיר את עולם הילדים. חברת ינוקא מתמחה בכול מה שנוגע להפקת סדנאות לילדים, המצאת אטרקציות לילדים, חגיגת יום הולדת, בניית ימי קייטנה מהנים, גיבוש תכניות העשרה עבור סייעות ומפעילים, וארגון הפעלות ייחודיות עבור ילדי ועדי עובדים. החברה מקפידה על הטמעת יצירתיות, התאמת התכנים באופן אישי והשקעה גדולה בכול הפרטים הקטנים.
ימי הולדת
ימי הולדת

יום הולדת הנו יום אחד בשנה שהוא מאוד מיוחד ונבדל משאר הימים. ביום זה הילד מרגיש שהוא מיוחד, (יותר מיום אחר), ועל כן מדובר ביום שאמור להעניק לו את החוויה הנכונה, כזו שתחבק אותו ותעניק לו שבירה נעימה מהשגרה. כלומר יש למצוא התייחסות מיוחדת אשר תצליח להעמיד אותו במרכז העניינים ולהוות עבורו אושר, הנאה ושימחה. כיצד עושים זאת?
ינוקא