מאמרים
דף הבית »  מאמרים


ילדי עובדים
ילדי עובדים

בחברות הגדולות נהוג למצוא שיש גם התייחסות אל ילדי העובדים. כך שמדי פעם נהוג להשקיע בהוויה המשפחתית, ומכאן שהעובד מרגיש שלא רק מבקשים ומצפים ממנו, אלא גם מעניקים לו בחזרה ועוד בהיבט שהכי משמעותי עבורו, כלומר משקיעים במשפחתו. על כן לא פעם ניתן למצוא קייטנות עבור ילדי עובדים, ימי כייף ומגוון הטבות נוספות. כיוון שפעילויות אלו יוצרות באז גדול, ראוי שאם כבר אז כבר- שהפעילות תהיה איכותית ומושקעת, כזו שתיצור זיכרון מתוק לאורך זמן.
ניהול קייטנה
ניהול קייטנה

כל שנה מחדש נפתחת עונת הקייטנות. אך העובדה שכל שנה הן נפתחות, אינה אומרת שניתן או אפשרי למחזר בין החומרים השונים, אלא יש להשקיע כל פעם מחדש בגיוון והתאמה, אחרת מדובר בסכנת  התנוונות אשר אינה מטיבה עם לקוחות- עם הילדים. כאשר מדובר על לקוחות שהם ילדים, יש להתייחס אל הסיטואציה במלוא הרצינות. ילד צריך להרגיש שמשקיעים בו ושאכפת ממנו. לשם כך אין צורך להשקיע כספים רבים, אך כן יש צורך להשקיע זמן מחשבה וללמוד על ה"לקוח"- על הילד.
ערכות יצירה
ערכות יצירה

הצלחה של הפעלה אינה נמדדת רק לפי טיב הקונספט, התאמת התוכן לקהל היעד ולפי הערך המוסף שהפעילות כוללת, אלא גם לפי הציוד המשלים והתאמתו לאירוע. כיוון שאירוע מוצלח הוא תלוי נראות התמונה השלמה, יש להתאים לכל אירוע את האביזרים הנחוצים והנכונים, אחרת ניתן להרגיש בחסך כבר מהשלבים הראשונים.
ינוקא