ימי הולדת


דף הבית » מאמרים » ילדי עובדים

ילדי עובדים
בחברות הגדולות נהוג למצוא שיש גם התייחסות אל ילדי העובדים. כך שמדי פעם נהוג להשקיע בהוויה המשפחתית, ומכאן שהעובד מרגיש שלא רק מבקשים ומצפים ממנו, אלא גם מעניקים לו בחזרה ועוד בהיבט שהכי משמעותי עבורו, כלומר משקיעים במשפחתו. על כן לא פעם ניתן למצוא קייטנות עבור ילדי עובדים, ימי כייף ומגוון הטבות נוספות. כיוון שפעילויות אלו יוצרות באז גדול, ראוי שאם כבר אז כבר- שהפעילות תהיה איכותית ומושקעת, כזו שתיצור זיכרון מתוק לאורך זמן.

השקעה
כיוון שלא מדובר במוסד שרגיל על דרך קבע להקים הפעלות מותאמות למשפחות ולילדיהם, מוטב להיעזר בגופים שמומחים בכך. גוף שבקיא בתחום, בבניית הפעלות מותאמות, צריך לשמור על דינאמיות ועל ערך היצירתיות. במקביל מקום שכזה צריך לערוך היטב שיעורי בית, לבדוק היטב על אופי הלקוח, ומכאן לבנות פעילות מותאמת. בנוסף יש לשמור על רצינות ועל עמידה בזמנים, אחרת כל ההשקעה עשויה לרדת לטמיון.

מקצועיות
ועדי עובדים לרוב עושים עבודה נהדרת בכול הנוגע לתכנון פעילויות לשעות הפנאי, אך כאשר מגיעים אל שלב בניית התוכן, מוטב לקבל עזרה מקצועית. אצל חברת "ינוקא" ניתן למצוא מענה הולם עבור כל קבוצת גיל, עמידה בזמנים, גיוון, חדשנות ופנייה אל העולם היצירתי של הילדים בדרכים עקיפות ומהנות. בנוסף חברת "יונקא" גם מספקת חומרי יצירה, מערכת שעות שנבנית בקפידה בהתאם לאילוצים והפעלות מהנות ומאתגרות, כך שמדובר על חוויה איכותית ומוצלחת.

כרטיס ביקור
לסיכום ניתן לומר שילדי עובדים עשויים לחוש בהערכה הרבה שיש כלפי הוריהם, כאשר הם יוצאים המרוויחים הגדולים. על כן ועדי עובדים איכותיים כבר אינם מסתפקים רק בהפעלות בנאליות ואף נמנעים משחזור הפעלה  של שנה קודמת, וזהו בעצם חלק מהותי מסוד ההצלחה. כך שיש לקחת ברצינות כל הפעלה, כל יום חופשה וכל פעילות משותפת, וזאת כי מצד אחד היא מעלה חיוך על פני הילדים והוריהם העובדים, ומצד שני היא מהווה את כרטיס הביקור הטוב ביותר שמקום עבודה יכול לבקש. כאשר למקום עבודה אכפת מילדי העובדים, רק ניתן לתאר כמה אכפת לו מעובדיו.
ינוקא