איך נראית מעבדה אמיתית? מדוע הצבעים משתוללים? איך נוזל הופך לעשן?

בפסטיבל המדע הגדול, אחת מן ההפעלות הייחודיות של ינוקא, ייצאו הילדים למסע מחקרי בעקבות אילנית המדענית ויגלו איך פועלים חוקי הפיזיקה והמדע בעולם.
הפסטיבל הוא חגיגה לכל ילדי הקייטנה גם יחד, והוא מתאים לקבוצות של 100 ילדים ויותר. החגיגה המדעית מתקיימת במתכונת חד-יומית של כשלוש שעות ומחצה.

בדומה לכל הפסטיבלים וההפעלות לילדים של ינוקא, פסטיבל המדע הגדול הוא חוויה מושלמת לכל החושים. הפסטיבל משלב מופע מקורי שנכתב על ידי היוצרים של ינוקא, מעבדה ניידת, סיפור והפעלת יצירה, והכול בהשתתפות מלאה של הילדים.


המדע הגדולתוכנית קייטנה
ימי הפסטיבל

אטרקציות מיוחדות
ערכות יצירה
אטרקציות לגני ילדים
סדנאות
מה בפסטיבל המדע הגדול בהפעלות לילדים וקייטנות של ינוקא?
שלוש אטרקציות שהן חוויה לכל החושים: מופע מדעי, סדנת יצירה וניסויי מעבדה אמיתיים ובטיחותיים / על הבמה תפאורת מעבדה עשירה, איכותית, צבעונית ומגוונת / המופע כולו ברוח הומוריסטית ובשיתוף הקהל / הילדים עורכים ניסוי מעבדתי אמיתי סביב נושאים מגוונים בתחום המדע – ערבובי צבעים, מגנטים, תמיסות כימיות ועוד. הילדים לוקחים הביתה תוצר מדעי בלתי נשכח לפי בחירתם – בושם, משחת שיניים, ילדי הר געש, דביקי, ג'ל נצנצים ועוד, ועוד, הפעילו את הדמיון!! / את הפסטיבל ניתן להזמין במסגרת קייטנות ואירועים פרטיים במתכונת חד-יומית (כשלוש שעות ומחצה) לקבוצות גדולות (100 ילדים ומעלה)

ינוקא